Kültür Tuğlası

HİTİT
VİLLAGE
DEMENSİONS
RİVER
OLD BRİCK
YAZILI
AHLAT
CİTY
LETTER BRİCK
LİNE

TUĞLA DUVAR KAPLAMA

 

Kültür tuğlaları, tarihten esinlenilerek ve tarihe tanıklık etmiş gerçek karakter tuğlalarının özenle kalıplarının alınmasının ardından pomza taşı,ve çimento esaslı malzemelerle üretilen, gerçek tuğlalardan %100 daha hafif ve çok daha fazla renkli olarak piyasaya sürülen duvar kaplama tuğlalarıdır.Gün geçtikçe kendini yenileyen kültür tuğlaları ile mekanlarınıza sıradışı görünüm kazandırmak artık herkesin yapabileceği bir istek.KayıStone’un  uyguladığı kültür tuğlaları 1.sınıf hammadde ve organik pigmentli boya garantisi ile iç ve dış cephede uzun yıllar kullanmanızı sağlar.Karda, yağmurda ve buzda herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmazsınız.KayıStone yüksek kar marjından çok müşteri memnuniyetini düstur edinmiştir.Bu düstur’un bizi ulaştırdığı sonuç ise az kar,çok iş ve daha çok müşteri memnuniyeti üçlemesidir.

UYGULAMA BİLGİLERİ: Kültür tuğlalarının uygulanacağı duvarların düz olması iş bitimindeki görselliği arttıracaktır.Köşe duvarlarınızda köşe tuğlaları kullanmanız kültür tuğlasının özgün görüntüsünü katbekat arttıracaktır. Duvarınız eğer karasıva değil ise dönüştürücü astarı sürülmesi mecburidir.Eğer bu öneri müşterilerimiz tarafından kabul görmez ise daha sonra karşılaşılacak sorunlar için KayıStone sorumluluk kabul etmeyecektir.Astarın kurumasından sonra kültür tuğlası yapıştırma harcı ile derzlerine göre kuralına uygun döşenmelidir.Derz uygulaması müşterilerin isteğine göre cılız,orta veya taşmalı olarak uygulanır.Eğer dış cephe uygulaması ise su itici astar sürmeniz sizin için çok avantajlı olacaktır.Su itici kültür tuğlasının rengini hiçbir şekilde değiştirmez.Yağmur yağdığında veya herhangi bir sebepten ötürü kültür tuğlasının üzerine su geldiğinde su itici’nin etkisiyle su tuğlanın üzerinden hemen kayacak ve kültür tuğlasının kendi kendini otomatik olarak temizlemesini sağlayacaktır. 

kültürtuğlası tuğladuvarkaplama tuğladuvar duvarkaplama kültürtuğlasıfiyatları kültürtuğlasınedir tuğladuvarmodelleri tuğladuvarfiyatları countrystone eskituğla

Kültür Tuğlası Kullanım Alanları

*Tv ünite arkası dekoratif tuğla duvar kaplama olarak en çok tercih edilen uygulama alanıdır.

*Salon duvarı dekoratif tuğla duvar kaplama olarak çokça tercih edilmiştir.Gerek tek duvar gerekse salon duvarlarının tümüne uygulanabilir.Salonunda fazla kolon olan birçok müşterimiz bu kolonları kültür tuğlası kaplayarak sıra dışı bir salona sahip oldular.

*Mutfak duvarı dekoratif tuğla duvar kaplama olarak kullanılabilir.Özellikle yemek masasının olduğu duvarda uygulandığı zaman son derece şık bir mutfağa sahip olursunuz.

*Yatak odası duvarı dekoratif tuğla duvar kaplama olarak istenilen duvar ve kolonlarda kullanılabilir.En çok tercih edilen alan yatak başlığı olan duvardır.

*Banyo duvarlarında dekoratif tuğla duvar kaplama olarak kullanılır.Örnek olarak duş kabini içerisinde uygulanır.

*Bina cephelerinde dekoratif tuğla duvar kaplama olarak kullanıldığında yapınızın kalitesinin yanındaki binalara göre kat kat artığını göreceksiniz.

*Villa cephesinde dekoratif tuğla duvar kaplama olarak isterseniz kültür taşı ile beraber isterseniz de sadece kültür tuğlası kullanarak duvarlarınıza uzun ömürlü ve gösterişli dokunuşlar yapabilirsiniz.

*Bahçe duvarları dekoratif tuğla duvar kaplama

*Kafe ve restaurant duvarlarında dekoratif tuğla duvar kaplama olarak kullanılır.Mekanlarınızda sıcak ve rustik dekorlar oluşturmanın en basit yolu duvarlarınıza kültür tuğlası uygulaması yapmak olacaktır.